Plotter Folyo Baskı

RENKLİ DÖKÜMAN BASIMI

İleri teknoloji Xerox Color 1000 ve Xerox DC5000 makinelerimiz ile yüksek çözünürlükte, ofset kalitesinde ve hızında baskılar alma imkanı. Saate 10.000 baskı imkanı! 1.Hamur kağıtlardan, 350 gr dahil Kuşe kağıtlara baskılar, fantezi kağıtlara ofset kalitesinde sonuçlar alabilme…

SİYAH-BEYAZ BASKI

Fotokopi makinelerinden çok daha üstün bir kalite ve hızdaki makine parkurumuz ile Dakikada 100 kopya 60 gr dan 300 gr 1. Hamur kağıtlara baskı imkanı. Baskı sonlandırıcı seçeneklerimiz ile tel dikişli, 2 li veya 4 lü standart dosya delikli çıktılar alabilme imkanı.

KURUMSAL ÇÖZÜMLER

Ofset baskıda yüksek adetlerde basılan; katalog, broşür, dergi, kitap vb. gibi ürünlerin ofset kalitesinde düşük adetlerde orijinal baskılarını alabilme imkanı.
Kartvizitler (350 gr kağıda baskılı, selefonlu ofset baskıdaki tüm özelliklerde sonuçlar alabilme), Kişiye özel baskılar, Katalog, Broşür, Dergi, Flyer, Afiş, Fatura Kartları, Yaka Kartları, Cepli Dosyalar ( Sunum Dosyaları), Fiyat Listeleri, Tanıtım Kitapçıkları, Kullanım Kılavuzları, Ürün Etiketlerinde ofset baskı kalitesinde adet sınırı olmaksızın çözümler.

BİLGİSAYAR İŞLEMLERİ

Yüksek kalitede detaylı taramalar (scan), Pdf veya istenilen formatta arşivleme imkanı.
CD & DVD gibi materyallerin çoğalımı.

PROMOSYON ÜRÜNLERİ

Kişiye özel adet sınırı olmaksızın, plaketler, madalyonlar, takvimler, cep telefonu etiketleri, hediye etiketler, baskılı kupalar, t-shirtler, yap boz baskıları, fotoğraf albümleri,mini takvimler, çocuklara özel tasarımlar.
Pvc – Selefon Kaplama:
Baskı sonrası tercihe ve kullanım amacına göre uyumlu baskılar üzerine pvc veya selefon uygulamaları. ( Mat yada Parlak)

CİLTLEME

Baskı sonrası ofset kısmımızdaki profesyonel makineler ile:
Tel dikişli katalog, kitapçık vb. gibi ürünleri ofset parkurumuzda hızlıca çözümlemekteyiz.
Tel ve plastik Spiraller, Kitap ve Tez ciltleri, Sırtlık ve vidalı ciltler, Dikişli ve sıvama ciltler, Profesyonel Amerikan Ciltleme

İÇ-DIŞ MEKAN BASKILAR

Branda, vinil, folyo, afiş, poster, fotoblok, forex, Roll Up

Necdet Ozalit

“Toplam Kalite Anlayışı” içinde kopyalama sektöründeki en gelişmiş teknoloji ve ürünlerin en kaliteli markaların bir çok ülkeden önce sizin hizmetinize sunmaktan gurur duymaktayız.

Sizlere en iyi ve en hızlı şekilde hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.